Sitemiz, masaj terapisi Hizmetleri alabileceğiniz kar amacı gütmeyen bir profesyonel platformdur. Masaj terapistleri çerçevesinde tamamen ücretsiz masaj terapisi hizmetlerini GOOGLE reklamlarından yayınlamaktayız. Web sitemiz Google kullanıcı trafik hedefli olup hiç bir şekilde farklı mantıkta kar gütmemektedir. Size sunduğumuz bu İnternet Sitesi ile masaj terapistleri aramanızı kolayca bulabilmeniz için bir çözüm olmak odaklı yaptık

Profillerini sayfalarımızda paylaştığımız tüm masaj terapistleri sertifikalıdır. Erişmenize engel olabilecek herhangi bir belge eksik değildir. Tüm Terapistler hizmet kalitesi için sürekli olarak kontrol edilir.

Gerekli denetimleri yapmamıza rağmen, bize verdiğiniz geri bildirimleri kesinlikle dikkate alacağız. Bir masaj Terapistinin yanıltıcı bilgiler verdiğini düşünüyorsanız veya çeşitli nedenlerle şikayete konu olabilecek bir durum varsa, sitemizdeki “şikayet” sayfamızdan bize bir mesaj göndermekten çekinmeyin.

Masaj severler ve masaj kültürünü geliştirmek isteyen insanlar için sitemizi her gün geliştiriyoruz. Amacımız, Bay ve Bayan, Her kişinin uygun Terapistlerden uygun koşullar altında huzur içinde masaj almasını sağlamaktır.

Sitemizde reklamı yapılan tüm terapistleri, müşterinin bakış açısından değerlendirerek dikkatlice seçiyoruz. Kriterlerimizi karşılamayan ve uygun Hizmetleri sağlayamayan Terapistlerden gelen profilleme taleplerini kabul etmiyoruz. Öncelikli Kriterlerimiz, müşterilerine saygı duyan ve profesyonel olarak çalışan Terapistlerdir.

Masaj konusunda yararlı bilgiler, masaj severler için kapsamlı Makaleler yayınladığımız sayfalarımızda bulunabilir. Birçok masaj türü ve kullanılan teknikler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda, masaj terapileri ile bağlantı kurmanıza izin veren içeriği inceleyerek kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

İstanbul genelinde faaliyet gösteren masaj Terapistlerini kolayca bulabilirsiniz. Ayrıntılı olarak hazırlanan profillerde terapistin profillerini bulabilirsiniz: Tanıtım mektubu, tanıtım videosu, Çalışma Saatleri, uygulanan masaj türleri, İletişim Bilgileri vb. içerikler, sitemizin formatına göre ilgili terapist tarafından hazırlanmıştır. Reklamı yapılan terapistler çalışanlarımız veya ortaklarımız değildir ve böyle bir durum mümkün olmayabilir.

Web sitemiz sadece sertifikalı uzman terapist masöz reklamlarından oluşmaktadır.

+18 üzeri bir faaliyet göstermemektedir.

Bireysel masözler kendileri reklam vermekte olup sadece kendi ileri ile iletişim kurulabilmektedir.

Web sitemiz kanunlara uyumlu bir içerik ve yayın politikası izlemektedir.

Herhangi bir içerik / profil / yazı hakkında olumsuz bir izlenimiz var ise bize iletişim sayfasından istanbul masaj için mesaj gönderebilirsiniz.